HABERLER

Extra Oda Web Yenileme

Extra Oda Web sitesi tasarımında tamamen alt yapı çalışması ve özel Ceo çalışması yapılmıştır siteler komple yenilenmiştir dört aylık bir çalışma ardından yeni tasarım yapılmıştır, bir çok içerik eklenmiştir
( mağaza, medya, kariyer, vb..) özel bölümler eklenerek detaylı içerik ve bilgi sayfaları yapılmıştır.

Extra Oda Yaz Kampanyası

Extra oda yaz kampayası başlamıştır yaz kampanyası sadece yaz boyunca geçerlidir, kampanya içeriği yaz boyunca katlanır cam balkonda tamamen indirim bulunmaktadır fiyatının %20 kat aşağısında verilmektedir ayrıca ücretsiz keşif ve ölçü hizmeti kesintisiz olarak devam etmektedir, sizde hemen bu ürüne sahip olmak iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Extra Oda Showroom Rev.

Extra Oda Cam Balkon Hizmetlerinin Mersinde bulunan showroom'u revizyon çalışmasına girmiştir ve bakımdadır yenilenme çalışması tamamen bittikten sonra kullanıma geri açılacaktır ayrıca uzak şehirde yaşıyanlar için üç boyutlu gezinebilecekleri sosyal bir platform yaratılacaktır.

Extra Oda Kariyer İmkanı

Extra Oda Cam Balkon hizmetlerinde bizimle çalışmak istermisiniz kısa bir süreliğine iş başvuruları açılmıştır sizde eğlenceli bir iş yerinde çalışarak kariyer imkanı yaratmak istiyorsanız bizimle çalışmak istiyorsunuz iletişimden bize ulaşabilir veya kariyer sayfasından cvlerinizi bize ulaştırabilirsiniz.

Extra Oda Sosyal Medya

Extra Oda Cam Balkon Hizmetleri sosyal medya hesaplarında artık anlık paylaşım yapılmaktadır ve devamlı güncel içerik paylaşılmaktaıdır, bu ayrıcalığı kaçırmamak için hemen sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Arge ekibi ürün araştırması

Extra Oda ARGE ekibimiz ürün araştırması yaparak ürünleri daha kaliteli ve daha uygun hale getirmek için çalışmalara devam etmektedir sizde bu kaliteye sahip olabilirsiniz.